Zoekveld

Gedurende de veertigdagentijd staat traditioneel de werking van Broederlijk Delen in de kijker, dat is ook zo op onze parochie. Hoewel de coronajaren ons niet belet hebben actie te voeren, zijn we toch blij dat er terug meer mogelijk is. Op deze pagina vind je een overzicht van onze acties.
Helemaal onderaan vind je de link om in te schrijven voor het sober maal van 19 maart.

In het weekend vooraf (18 en 19 februari) en op aswoensdag 22 februari verkochten we vastenkalenders.

Woensdag 1 maart was er een koffiestop van 10 u. tot 12 u. naast het kippenkraam aan de Baron de Gieylaan in De Pinte.
Zaterdag 4 maart van 10 u. tot 12 u. vond je ons voor een koffiestop aan de winkel Okay aan Polderbos in De Pinte.

Zaterdag 11 en zondag 12 maart is de omhaling in elke viering bestemd voor Broederlijk Delen.

Zondag 19 maart is er terug een sober maal aansluitend op de gezinsviering van 11u in De Pinte (met steun van de GRIS De Pinte). Inschrijven is geen absolute noodzaak, wél handig voor ons om de aantallen in te schatten. Inschrijven kan langs deze weg

Broederlijk Delen is als adem-halen voor een christen. De vasten mag ons daar toe uitnodigen.