Culinair solidair Broederlijk Delen

We beseften dit jaar heel goed dat onze campagne van Broederlijk Delen samenviel met veel andere vragen naar solidariteit, maar omdat de één zijn nood de ander zijn nood niet minder groot maakt, hebben we toch ingezet op meerdere acties tijdens de veertigdagentijd: een kalenderverkoop, een koffiestop, een omhaling, en een ‘culinair solidair gebeuren’. Het afhaalmoment van dat culinair solidair gebeuren vond plaats op 2 april. Daarvan vind je hieronder nog enkele foto’s. Er kon gekozen worden voor een kokerij (=een maaltijddoos met ingrediënten voor een Congolese kip moambe) of een proeverij (droogwaren uit focuslanden van broederlijk delen).
De eindstand? Gelijkspel! Kokerij 31 - Proeverij 31.
Nu nog meer gelijkheid in de wereld...

Dankjulliewel allemaal. Wat je hebt gedeeld geraak je nooit meer kwijt.