Zoekveld

In de liefde kan je zien wie God voor mensen wil zijn.

Dat is niet enkel in de liefde van gehuwden natuurlijk, maar als het goed is, dan zeker ook in die soort van trouw. In het kader van de Allerliefdeviering van 12 februari deze oproep: ken je jubilarissen of koppels die dit jaar hun samenzijn kunnen vieren met een ronder getal, geef dan gerust hun naam en adres door (na de mis, of op 0476/78 78 86 of hier per mail) . Zij krijgen dan een persoonlijke uitnodiging voor die viering van 12 februari. Van de parochie zijn of niet; dat is geen kwestie. Iedereen mag er bij.

Ondertussen aan ieder hoe dan ook welkom in die Allerliefdeviering waarin we liefde in √†l zijn vormen vieren en opnieuw laten zegenen: ouderliefde, vriendentrouw- en troost, collegialiteit, ...  Een gebeuren trouwens waarin we eveneens vierend recht proberen te doen aan alle gemis - gedragen en geborgen in God.