Zoekveld

2020 (info ivm 2021: zie onderaan deze pagina)

In het weekend van 12 en 13 september konden we de uitgestelde EERSTE COMMUNIES vieren. Bij 'impressies van wat was' vind je enkele sfeerbeelden van die uitgestelde eerste communies.

Voor het hele bisdom werd de nieuwe datum van het VORMSEL vastgelegd op 26 en 27 september.
Begin september is dit het bericht aan alle (her)ingeschrevenen. Controleer even uw spam folder als u nog niks ontving maar wel inschreef.
Vermits catechesebijeenkomsten noch repetities kunnen plaatsvinden werd door het bisdom een inspirende video gemaakt die de betekenis en de vorm van het sacrament nog eens verduidelijkt. Je vindt het filmpje hier. En enkele dagen voor het vormsel sprak de bisschop de vormelingen toe. Dat filmpje vind je hier.

2021
Momenteel lopen heel wat vragen binnen omtrent de communies en vormsels van 2021.
Begin oktober -wanneer de uitgestelde communies en vormsels achter de rug zouden moeten zijn- kijken we hoe we verder gaan en communiceren we weer langs deze weg alle info en een formulier om in te schrijven.