Dag van het park

Op zondag 22 mei ging ‘Dag van het park’ door in het Scheldeveldepark De Pinte van 11u tot 17u.
Een dag van ontmoeting doorheen animaties, workshops, informatie, muziek, dans, sfeer en gezelligheid voor alle leeftijden. Iedereen die lid is van de GRIS (Gemeentelijke Raad voor Internationale Samenwerking) kon aanwezig zijn met infostand en activiteiten. Vaneigens zijn we als parochie daar lid van en waren we daar dus ook: met Palestijnse en ook Syrische proeverijen (dewelke we te danken hebben aan Mahdi en Rimm). En Alvaro, die je vast kent van het gelegenheidskoor, gaf een initiatie Taekwondo -één van zijn specialiteiten.
Een bijzondere zon-dag van internationale solidariteit en vriendschappelijk-heid.

In het kader van diezelfde dag werd ook de vernieuwde Mariakapel OLV Hemelrijck ingezegend. Het is en blijft een wondere plek waar mensen al zo lang -temidden van het veld en temidden van wat het leven brengt- hoop en troost komen zoeken. De kapel is stille getuige van alle tijden, en van geloof & houvast in weer en wind. Ook een lokale krant gaf bericht van de inzegening.