Home Thaleia

Op 15 januari hebben Mieke en ik met een 10-tal vormelingen een bezoek aan Home Thaleia gebracht. Dit jaar hebben we bij wijze van verandering ook eens het nieuwe atelier in de Groenstraat bezocht. We splitsten daarom de groep in twee en hebben met elke deelgroep zowel de woongemeenschap in het Nachtegalenpark als ook -na een korte wandeling- het atelier bezocht.

We kregen een rondleiding door bewoonster Isabelle die ons het een of ander vertelde over het leven in Home Thaleia.

Om het werken meer te scheiden van het leven in de woongemeenschap werd een jaar geleden het Groenhuis opgericht waar nu sindsdien het atelier gevestigd is.
Daar wordt van alles gemaakt, bijv. kaarsen, zeep en douchegel, maar ook pampertaarten, wenskaarten en kleine zelfgebreide cadeautjes.

We danken de bewoners en begeleiders van Home Thaleia voor hun bereidwilligheid om ons inkijk te geven in hun leven en werken en bedankt aan de vormelingen die heel enthousiast en geïnteresseerd waren.

Het was voor ons als begeleidsters een plezier om met hen op stap te gaan.


Mieke en Petra