Onze parochieploeg

Naast de vele vrijwilligers die zich op elk van de vier kerkplekken op zoveel verschillende manieren inzetten is er een gezamenlijke parochieploeg.

Mensen die, niet stijf van geloofsijver maar zoekend en tastend,
proberen taal en teken te geven aan dat verhaal van Jezus.
Mensen die nieuwsgierig zijn en hun handen en hart openhouden
en zo een invulling proberen geven aan hun leven ; gelovend in het goede.
Mensen die uiting trachten te geven aan dat onzichtbare,
en in verbondenheid en vriendschap zoeken naar wat niet te vinden is ….
Mensen die temidden van het leven,
temidden van wat we zeggen en doen, de zin in het oog houden.
Mensen die maandelijks samenkomen, nadenken en spreken
over alles wat op de parochie gebeurt, die de toekomst voorbereiden
en samen verantwoordelijk willen zijn voor hoe we vandaag en morgen
parochie mogen proberen zijn.

Aanspreekbare mensen die je ook kan en mag contacteren.

Onze parochieploeg:

Philip Bouckaert
Christine Dedain
Gonda De Jaeger
Ingrid Dhont
Marianne Foubert
Marleen Foubert
Piet Herregods
Marc Lagaert
Laurence Anne Van de Goor
Johan Van de Sande
Godelieve Van De Walle
Lutgard Van Eetvelde
Guido Van Hevel
Sanne Vermeeren

philip.bouckaert@telenet.be
christine.dedain@telenet.be
aldegonde.de.jaeger@telenet.be
dhontingrid@hotmail.com
marianne.foubert@skynet.be
m.foubert@telenet.be
piet.herregods@telenet.be
marc.lagaert2@telenet.be
lvandegoor@hotmail.com
johan.vandesande@telenet.be
09/385 47 14
lutgard.vaneetvelde@belgacom.net
vanhevel.pynket@skynet.be
sanne.vermeeren@telenet.be