Onze parochieploeg

Naast de vele vrijwilligers die zich op elk van de vier kerkplekken op zoveel verschillende manieren inzetten is er een gezamenlijke parochieploeg.

Mensen die, niet stijf van geloofsijver maar zoekend en tastend,
proberen taal en teken te geven aan dat verhaal van Jezus.
Mensen die nieuwsgierig zijn en hun handen en hart openhouden
en zo een invulling proberen geven aan hun leven ; gelovend in het goede.
Mensen die uiting trachten te geven aan dat onzichtbare,
en in verbondenheid en vriendschap zoeken naar wat niet te vinden is ….
Mensen die temidden van het leven,
temidden van wat we zeggen en doen, de zin in het oog houden.
Mensen die maandelijks samenkomen, nadenken en spreken
over alles wat op de parochie gebeurt, die de toekomst voorbereiden
en samen verantwoordelijk willen zijn voor hoe we vandaag en morgen
parochie mogen proberen zijn.

Aanspreekbare mensen die je ook kan en mag contacteren.

Onze parochieploeg die per 23 sept 2018 werd aangesteld:

Bartel Janssens
Christine Dedain
Laurence-Anne Van de Goor
Marianne Foubert
Marleen Foubert
Piet Herregods
Riet Scheerder
Rika Maes
Sanne Vermeeren
Suzanne Maes
Tim Steyaert
Veerle Magerman

bartel.janssens@hotmail.be
christine.dedain@telenet.be
lvandegoor@hotmail.com
marianne.foubert@skynet.be
m.foubert@telenet.be
piet.herregods@telenet.be
scheerderriet@hotmail.com
hendrika.maes@skynet.be
sanne.vermeeren@telenet.be
suzanne.maes2@skynet.be
tim.steyaert@hotmail.com
veerle.magerman@scarlet.be